היא אוהבת קשוח

אני רוצה לספר לכם על הבחורה ששינתה את הראיה שלי לגבי סקס. קראו לאורה , היא הייתה בת 23 והיא הייתה די יפה. הסקס שלנו היה די משעמם, כי במילים שלה היא הייתה מאוד ביישנית. אבל יום אחד הכל השתנה. זה היה מפגש אינטימי נוסף שלנו. ישבנו, שתינו יין ודיברנו. אז פתאום היא אמרה לי שהיא רוצה להיות כנה איתי. אז היא סיפרה לי שהיא רוצה סקס לא רגיל היום.
-"למה את מתכוונת?" -שאלתי אותה.
-"איך להגיד את זה….אני רוצה שתשחרר היום את כל הפנטזיות שלך ותעשה איתי מה שאתה רוצה" – היא אמר לי

-"טוב" – עניתי לה -"תתפשטי"
כמה רגעים אחרי זה היא כבר עמדה מולי ערומה.

"תסתובבי" – אמרתי לה – "אני רוצה לראות אותך"
היא התחילה להסתובב ולעמוד מולי בתנוחות סקסיות שונות.
"תעמדי מולי אל ארבע ותפתחי את התחת שלך עם הידיים" – אהבתי את התפקיד החדש שלי.
היא עשתה את זה כמו ילדה טובה. כאשר ראיתי את החורים שלה, שכבר היו רטובים, השתגעתי לגמרי. התחלתי ללטף את התחת שלה ואז נתתי לה סטירה קלה. היא צעקה. אז נתתי לה סטירה יותר חזקה. זה הדליק אותי חזק. הריח מהחורים שלה חרמן אותי עוד יותר. התחלתי לתת לה סטירות אחת אחרי השניה. היא התחילה לצעוק.
-"תסתובבי ותעמדי מולי על הברכיים" – נתתי לה פקודה.
היא עשתה את זה ישר. הורדתי את הבגדים שלי. הזין שלי כבר עמד. היא הסתכלה עליו במבט רעב.
-"רוצה למצוץ?" -שאלתי אותה. היא הנהנה עם הראש. נתתי לה סטירה. -"רוצה להגיד משהו כלבה, תגידי במילים"
-"כן…רוצה" – היא לא הורידה את המבט מהזין שלי -"אני רוצה למצוץ את הזין שלך. לבלוע אותו ישר לתוך הגרון וללקק את הביצים"
-"עוד לא הרווחת את הזכות שלך לזה, כלבה…" – עניתי לה ונשכבתי על המיטה. התחלתי ללטף את השדיים שלה עם הרגל. פתאום היא תפסה את הרגל שלי והתחילה ללקק את האצבעות שלי.אז היא התחילה להתרומם יותר ויותר למאלה. כאשר השפתיים שלה כמעט הגיעו לזין, תפסתי את השיער שלי, הרמתי את הרגל שלי ודחפתי אותה אל התחת שלי. היא התחילה ללקק את החור שלי. התחלת לגנוח. היא ניסתה להכניס את הלשון כמה שיותר.
אחרי כמה דקות שוב פעם העמדתי אותה על הברכיים, הבאתי אטבי כביסה והלבשתי אותם על הפטמות שלה. היא צעקה, אבל סתמתי את הפה שלה עם הזין. היא ממצה כמו רעבה, היא ניסתה לבלוע את הזין כמה שיותר עמוק. אז תפסתי את הראש שלה והכנסתי את הזין עד הסוף ועצרתי
-"תסתכלי לתוך העיניים כלבה…"
היא הרימה את המבטת והסתכלה עליים. אחרי כמה רגעים הרגשתי שהיא נחנקת והוצאתי את הזין. הוא היה מלא ברוק שלה, התחלתי למרוח את הרוק על הפנים שלה. היא ניסתה שוב פעם לקחת את הזין לתוך הפה, אבל לא נתתי לה. נתתי לה כמה סטירות עם הזין על הפנים ורק אז שוב פעם הכנסתי אותו לתוך הגרון שלה. זיינתי אותה לתוך הגרון, אז הייתי מוציא אותו ושוב הייתי מורח את הרוק שלה על הפנים.
אז הרמתי אותה על המיטה והעמדתי אותה על המיטה. פתחתי את התחת שלה והתנפלתי על החורים שלה. ליקקתי את הכוס שלה ואת התחת שלה. ליקקתי הרבה, ניסיתי לא לפספס חלק אחד אפילו עד שהיא לא אמרה לי: -"תזיין אותי!"התחלתי לזיין אותה כמו מטורף, אז הכנסתי אצבע לתוך התחת שלה. זה רק הדליק אותה עוד יותר והיא התחילה להתחנן לסקס אנאלי. לא היה צריך לשכנע אותי יותר מדי. הוצאתי את הזין ובלי רחמים החדרתי לתחת שלה. זיינתי אותה ונתתי לה סטירות על התחת בכל הכוח. אז אחרי כמה דקות היא פתאום הסתובבה ולקחה את הזין לתוך הפה. גמרתי מהתרגשות ומיליתי את הפה שלה בשפיך.