מורה שלי

זה קרה כשכבר הייתי בכיתה י"ב. קצת עליי, קוראים לי ענת, אני בחורה גבוהה, רזה, עם שדיים בגודל ביינוני. תמיד הייתי בחורה עצמאית ודי נבונה. לא עישנתי וממש לא נגעתי באלכוהול כמו רב הצעירים שלמדו איתי. ההורים שלי כמעט תמיד היו בנסיעות ורוב הזמן הייתי לבד בבית. כמובן שאמא שלי תמיד הייתה מתקשרת דרך הסקייפ כדי לבדוק אותי. 
יום אחד נכנסנו לכיתה ומצאנו שם מורה חדש לאנגלית. זאת הייתה הפתעה חזקה בשבילי, כי זה היה שכן שלי. די צעיר, בן 30, שכום, יפה. אף פעם לא שמתי לב עד כמה הוא יפה. או שהייתי צעירה מדי או שכמעט לא דיברנו. שלום להתראות בחדר מדרגות לפעמים, זה הכל. אבל בבית ספר  הסתכלתי עליו בצורה אחרת לגמרי. לא רק אני, כל הבנות דיברו עליו. די מהר איבדתי את הראש, רציתי לראות אותו כמה שיותר ורציתי שהוא ישים לב אליי. ניסיתי להחביא את הרגשות שלי, אבל כמו שאני מבינה הכל היה כתוב על הפנים שלי.
הוא מצד שני התנהג כמו מורה אמיתי. רציני, לא היה נותן יחס מיוחד לאף אחד. אחרי עבודה ישר הביתה. זה היה סיפור מאוד ארוך עם תכנון מיוחד, אבל אחרי חודשיים מצאתי את עצמי בבית שלו בשיעור פרטי. הרגשתי שאנחנו סוף סוף מתחברים, הרבה פעמים דיברנו על דברים  לא קשורים ללימודים. הוא שיגע אותי. לא יכולתי לישון בלילה, ראיתי רק אותו. לא הייתי מסוגלת לחשוב על משהו אחר.  
אז התחלנו לדבר על דברים אישיים. הייתי מוכנה להפתח מולו ולהתפשט. אז יום אחד פשוט נישקתי אותו. אחרי כל סרטי אהבה, הייתי בטוחה שהוא יאבד את הראש שלו והכל יהיה בסדר.  אבל חיים אמיתיים, כמובן היו אחרים לגמרי. הוא עצר אותי ושאל מה אני עושה. לא ידעתי מה לעשות, היד שלי תפסה לו את הכתף. אז פשוט אמרתי לו -"אני רוצה אותך". הוא לקח אותי לספה בסלון. דיברנו הרבה, הוא ניסה להסביר לי למה זה לא בסדר ושאנחנו לא צריכים לעשות את זה. זה לא היה נעים לי, אבל לא היה לי דרך חזרה. אמרתי לו שאני רוצה אותו ורק אותו, שאני לא יכולה לחשוב על משהו אחר. באותו הרגע חשבתי שהוא הגבר היחיד בעולם שאני רוצה. אז הוא חיבק אותי ואני שוב פעם נישקתי אותו. הוא לא עצר אותי. התנשקנו הרבה זמן. התיישבתי עליו, הידיים שלו טיילו על הגוף שלי. הוא נישק את הצוואר שלי. גנחתי מהנשיקות שלו, אבל רציתי יותר. הוא הוריד את השמלה ואת החזייה ממני והתחיל לנשק את השדיים. נשך את הפטמות, זה היה כל כך נעים. כבר לא התביישתי טיפה, רציתי שהוא יראה אותי ערום. אז הוא השכיב אותי על השפה. היית רק בתחתונים. הוא נשכב עליי והתחיל לנשק אותי. הוא הכניס יד בין הרגליים שלי והתחיל ללטף על התחתונים שלי. לא יכולתי להחזיק את הגניחות שלי. 
הוא הזיז את התחתונים שלי והאצבעות שלו נגעו בכוס הערום שלי. רציתי שהוא כבר יכניס לי, רציתי להרגיש אותו בפנים, אבל הוא המשיך לנשק אותי. את השדיים שלי, ירד אל הבטן, הוריד את התחתונים שלי, ירד אל הכוס שלי. הוא פתח את הרגליים והתחיל לנשק אותי שם. האצבעות שלו נגעו בתחת שלי ונלחצתי. הוא הרגיש אותי ואמר לי להשתחרר, הוא הבטיח שאם זה לא היה מהנה בשבילי, הוא יפסיק. זרקתי את הראש לאחור ופשות נהנתי מהלשון שלו. הוא התחיל להכניס אצבעות לתחת, זה גם כאב וגם היה נעים. לא רציתי לעצור אותו. אם הזמן כבר היו בתוכי שתי אצבעות. הרגשתי איך פי הטבעת שלי נפתח. הוא המשיך ללקק אותי ולשחק עם תחת שלי וידעתי שהוא אוהב את זה. 
הוא התרומם, הוריד את החולצה שלו ביחד עם המכנסיים והתיישב על הספה. הוא ביקש להתיישב עליו. התנשקנו, הוא ליקק את השדיים שלי. זה היה נעים מאוד. האצבעות שלו עדיין מתחו את התחת וזה כבר לא כאב. אז הוא הוריד את התחתונים ושיחרר את הזין שלו. הוא היה חם וקשוח. אז הוא הוציא אצבעות מהתחת והצמיד את הזין שלו. רציתי סקס אחר, אבל הוא הסביר לי שהיום יהיה רק ככה. זה היה כואב, השחיר לי בעיניים. הוא לחש שתכף הכל יעבור. השתחררתי, הוא המשיך לנשק אותי. לאט לאט הזין שלו חדר לגמרי.  הרגשתי אותו ממלא אותי. הכאב קצת עבר וזה הרגיש די נעים. כמה דקות התחלתי להנות מזה. התחלתי בעצמי לרכב עלי, יותר ויותר מהר. הכל היה ניראה כמו בסרט סקס אמיתי. כמה דקות אחרי זה קיבלתי את האורגזמה שלי.
אחרי אורגזמה הסתכלתי עליו וראיתי את החיוך המרוצה שלי. הוא זיין אותי עוד מספר דקות עד שלא גמר לתחת שלי. ידעתי שזה הולך להיות מפגש אינטימי ראשון שלנו וממש לא האחרון.