משהו חדש לגוון את החיים המיניים

הם כבר היו בגיל ה-40 שלהם , היה להם 3 ילדים, זוגיות ביראה סך הכל, אבל החיים המיניים שלהם הפכו להיות משהו שגרתי. יום אחד בעל הציעה להוסיף מישהו שלישי , אשתו לא הסכימה כל כך, הם פינטזו על זה קצת וזה הוסיף קצת חשק לסקס שלהם. מאותו יום הפנטזיה הזאת הפכה להיות דומיננטית בחיי הסקס שלהם.

יום אחד חבר משפחה שלהם הגיעה להתארח ליום אחד אצלם ,הם ישבו בערב,קצת שתו, דיברו על הדרים מהעבר. אשה כבר רצתה לשות ,אז הלכה למקלחת. אז היא קוראת לבעלה להגיע אליה ואומרת:

-"אתה זוכר על הפנטזיה להוסיף מישהו?"

-"כן…"

-"אז בוא נעסה דבר כזה,אני ייקח אותו לחדר שינה ואתה תבוא אחרי 10 דקות"

בעל קצת התלבט בהתחלה ,אבל החרמנות ניצחה והוא הסכים. הוא הלך לחבר שלו,הם שתו עוד קצת. אשתו יצאה מהמקלחת, עטופה במגבת וקוראת לחבר לבוא לעזור לה במשהו. הוא הסתכל על הבעל קיבל ממנו אישור והלך איתה. אלה היו 10 דקות מאוד ארוכות ,כאשר הוא בשקט נכנס לחדר הוא ראה אותם מתנשקים, אשתו הייתה ערומה. הוא עצר לראות איך הכל יתקדם, אשתו נשכבה על המיטה והחבר התחיל ללקק לה את הכוס. לפי איך שאשתו התנהגה הוא הבין שחבר שלה יודעה מה הוא עושה. עם ליטפה את השדיים עם הידיים שלה ודי מהר הגיעה לאורגזמה. היא עדיין שכבה עם עניים סגורות והחבר כבר הכניס את הזין שלו לתוכה. הוא התחיל לזיין אותה וברגע שהוא שמע את הגניחות שלה הוא התחיל להגביר את הקצב. הפעם הם גמרו ביחד, הבעל היה בשוק,הוא הבין שהוא גמר בעצמו. אשתו כמה והלכה למקלחת כאשר היא לא שמה לב שבעלה עומד שם. הוא הלך אחריה, תפס אותה בחדר אמבטיה וירד ללקק את הזרע של החבר ממנה.