סרט משעמם

היא התעוררה מוקדם בבוקר מהשיחה שלו. כאשר היא שמע את הקול השמח שלו, היא כבר לא רצתה להרוגו אותו על התעוררות כל כך מוקדמת ביום חופש היחיד שלה.

"היי, איזה תוכניות יש לך להיום?"

"היי, מתוק, את האמת אין לי תוכניות. רציתי לישון עד מאוחר, אבל לא יצא לי"

"מצטער, פשוט יש לי שני כרטיסים לסרט מאוחר בערב. סרט היסטורי, שורה אחרונה. רוצה? בדקתי, רק 5 אנשים קנו כרטיסים"

"לא מפתיע, סרט היסטורי, משעעעממם!"

"אני די בטוח שאנחנו לא נשתעמם, חמודה"

"טוב, נראה את הסרט שלך. רק על תשכח להיות מגולח"

"בשבילך הכל, אני יהיה עוד מאט. נטייל בעיר ואז נלך לסרט"

"טוב"

ברגע שהם סיימו את השיחה, היא התחילה להתארגן. היא החליטה לא להתלבש יותר מידי יפה ולבשה ג'ינס, חולצה לבנה ונעלים נוחות. שערה אחרי זה הוא כבר היה אצלה. כל היום הם בזבזו על טיולים במקומות שונים ואז הגיעו לבית קולנוע. האולם היה ריק, חוץ בחור אחד שישן בשורה הראשונה.

"אהובתי, השורה שלנו בסוף"

"אווירה חשוכה כאן"

"תאמיני לי, לא יהיה לנו משעמם"

הם הלכו לשורה שלהם והתיישבו במקומות, היום הייתה להם אפשרות לבחור. ברגע שהם התיישבו, כמה דקות הם אפילו ראו את הסרט, אבל אז היא תפסה את העיניים שלו מביטות על הרגליים היפות שלה. היא הסתכלה על הפנים שלו וראתה שהוא הסמיק. העיניים שלו רצו על כל הגוף שלה. הוא כיסה את ידה עם יד שלו והמבטים שלהם נפגשו. היא התקרבה אליו כדי לנשק אותו ואז היא קרה על השפתיים שלו "עשית פעם סקס בבית קולנוע?". היא ענתה בשלילה ולא קיבלה ממנו תשובה על שאלה זהה. הוא פשוט נישק אותה, כמו שהוא לא נישק אותה עד היום. היא קפאה ואז התחילה להזיעה מהנשיקה הזאת.

אז הוא עבר לצוואר והתחיל לכסות אותו עם נשיקות חמות. הידיים שלו כבר טיילו על הגוף שלה. אז הוא עצר ולחש לאוזן שלה "תעשי לי נעים חמודה". היא הבינה מה הוא רוצה, היא ידע עד כמו הוא אהב את המציצה שלה. היא התיישבה מולו בין השורות ופתחה את הרוכסן שלו. היא הוציאה את הזין שלו ונישקה את הראש. היא ליקקה ונישקה את הזין, מצצה אותו ולפעמים הרימה את העיניים אליו כדי לראות את הפנים שלו שמלאים בהנאה. אז היא התחילה לבלועה עמוק ועזרה לעצמה עם הידיים. בגלל הצליל החזק מהרמקולים הוא לא התבייש לגנוח.

היא מצצה עד שהוא גמר, היא בלעה הכל. אז היא החליטה להתפשט. היא הסתכל עליה מהופנט. מחשבה אחד לא יצא מהראש שלה "איך אני בחורה ממשפחה טובה מצאתי את עצמי מתפשטת בבית קולנוע". באותו הערב היא הרגישה את עצמה כמו נערת ליווי אמיתית. היא התפשטה לגמרי ונשארה רק בנעלים שלה. הגוף החטוב שלה שיגעה אותו. הזין שלו כבר מזמן עמד מחדש. המקום עצמו היה מעלה אדרנלין ממש חזק.

היא כבר הייתה חרמנית בעצמה והתחילה להפשיט אותו. ברגע שהוא היה ערום היא הקימה אותו וככה הם עמדו בין השורות והתנשקו. הוא כבר לא היה מסוגל להחזיק מעמד והתחיל ללקק את הגוף שלה. הוא ירד למטה והגיעה עם הלשון שלו עד הכוס הרטוב היא היה מזיין אותה עם הלשוק, מלקק את הדגדגן שלה, עזר לעצמו עם האצבעות. אז היא תפסה אותו בשיער ומשכה למלה. כאשר פנים שלהם נפגשו היא אמרה לו "אתה תזיין אותי היום או לא?". ברגע שהוא שמע את זה הוא חייך והחדיר את הזין שלו בפנים. הוא זיין אתה חזק, בקצב של פטישון אוויר. היא מחדיר את הזין הגדול שלו עד הסוף. היא גנחה ואז צרחה כמו משוגעת, הרגישה כאילו זה נמשך לנצח ורצתה שזה באמת יהיה כך. כאשר שניהם גמרו ביחד, הם התלבשו ועזבו את אולם, כאשר רק בחור הישן נשאר שם.

אחרי טיול קצר, הם הגיעו לדירה דיסקרטית וחזרו על כל מה שהיה בבית קולנוע.