קניה מצוינת

קתי עמדה בכניסה לחנות נעליים שעבדה בו, היא חיכתה את המבקרים אחרונים. השעה כבר הייתה כמעט 5 והיא הייתה צריכה לעשות עוד המון דברים לפני שחבר שלה יאסוף אותה והם ילכו לסרט. אבל לא היה לה מזל היום – חמש דקות לפני הסגירה נכנסה קונה חדשה. "למה אני?" – היא חשבה לעצמה. היא הסתכלה בתוך החנות וראתה שכל המוכרות האחרות תפוסות עם לקוחות אחרים. קתי התקרבה אל האישה המבוגרת, היא הסתכלה על נעלי עקבים, ושאלה "אני יכולה לעזור?" "כן" – היא ענתה – "אני מחפשת נעלי עור טובות בצבע שחור, משהו דומה לזה אני מאמינה". היא החזיקה ביד נעל עם עקב ענק. קתי ביקשה ממני לשבת כדי לקחת את המידה שלה.

קתי עזרה לאישה להוריד את נעל שלה ושמה את רגלה על הסרגל. אישה לבשה גרביונים מאוד יוקרתיים על רגל מאוד יפה ובזמן שקתי שמה את הרגל על סרגל היא שמעה גניחה קלה. קתי הרימה את עיניים שלה כדי לבדוק שהכל בסדר ופגשה מבט רגוע שהיה אומר שאין שום בעיה. קתי לקחה את המידות והלכה לחפש את הנעל המתאים. כאשר היא חזרה היא התיישבה מול לקוח ועזרה לה להלביש את הנעל. אחרי ששני הנעליים היו על רגליים של לקוחה קתי שעלה "איך הם?"

"ממש מצוין ושמי מיכאלה" – ענתה האשה. "יופי, מיכאלה, תנסי ללכת איתם, ככה תביני יותר טוב את המידה". מיכאלה קמה ועשתה סיבוב, קתי שמה לב שלמרות הגיל של מיכאלה יש לה גוף ממש טוב. אחרי כמה רגעים מיכאלה חזרה לשבת על הספסל, רק הפעם חצאית שלה הייתה הרבה יותר למלה וקתי הייתה יכולה לראות תא הגרביונים של מיכאלה לכל האורך. מיכאלה אמרה שהעקבים מצוינים והיא צריכה זוג נוסף, קתי שוב פעם הלכה למחסן. כאשר היא חזרה היא שוב פעם התיישבה מול מיכאלה והתחילה להוריד את העקבים הקודמים. אבל ברגע שקתי תפסה את רגל של מיכאלה הרגליים שלה נפתחו וקתי ראתה כוס מגולח לגמריי.

קתי עצרה לרגע להסתכל על היופי הזה, אז הורידה את עיניים והורידה את העקבים. היא הרגישה שמיכאלה עשתה את זה בכוונה. היא לקחה את הזוג הנוסף וניסתה להלביש אותה על הרגל אבל מיכאלה פתחה את הרגליים עוד יותר רחב. עכשיו לקתי הייתה אפשרות לראות את הכוס שלה ממש טוב. היא הבינה שמיכאלה ממש מתרגשת עכשיו כי הכוס שלה היה רטוב. עם נשימה עמוקה היא ביקשה מקתי "חמודה, אתה יכולה לעסות לי את הרגל, אני מרגישה שפצעתי אותה קצת". קתי הסתכלה מסביב כדי לבדוק שאף אחד לא מסתכל עליהם ואז לקחה את הרגל של מיכאלה והתחילה לעסות אותה.

כמובן שהיא כבר לא ניסתה אפילו להוריד את העיניים שלה מחור בין הרגלים של מיכאלה. קתי הרימה את המבט והסתכלה לעיניים של מיכאלה, אז היא אמרה "מה את יושבת בשקט כמו נערת ליווי?" מילים כאלה גרמו למיכאלה להוציא גניחה. "מה את כבר מתכוונת לגמור, כלבה?" – הנשיכה קתי. "אוו…כןןן!" הוציא מיכאלה כאשר הגוף שלה התחיל לרעוד. קתי יכלה לראות איך כוס של מיכאלה מתכווץ. קתי שוב פעם הסתכלה שאף אחד לא רואה אותם והכניסה אצבע לתוך הכוס של מיכאלה והתחילה לזיין אותה ואחרי סך הכל שתיים או שלוש תנועות מיכאלה התחילה לגמור.

כמה רגעים אחרי זה, כאשר מיכאלה קצת חזרה לעצמה אחרי האורגזמה היא קמה מהספסל במהירות ואמרה: "אני לוקחת את שתי הזוגות". ברגע שמיכאלה עזבה את החנות, מוכרת אחרת התקרבה לקתי. "וואו, מחירה טובה בסוף היום" וקתי הסכימה איתה.